Informace k nákupování v eshopu.

Když odešlete objednávku, náš e-shop Vám odešle potvrzení o jejím přijetí na Vaši e-mailovou adresu uvedenou v objednávkovém formuláři.

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2 až 10 pracovních dnů. 

Vždy se snažíme zajistit dostupnost našich produktů, ale v případě, že je Vámi objednaný produkt vyprodán, budete předem upozorněni.

  • Osobní odběr na prodejně.
    O možnosti si zboží vyzvednout, budete informováni prostřednictvím e-mailu, případně zasláním SMS zprávy.
  • Zaslání přepravní službou po celé ČR.
    Cena za poštovné, balné a dobírku je včetně DPH. Pokud hodnota objednávky přesáhne částku 3.000 Kč vč. DPH, poštovné a balné je zdarma.

Nákup v eshopu můžete uhradit následujícími způsoby:

  •  v hotovosti – při převzetí na prodejně, nebo při zaslání na dobírku
  •  bezhotovostně na účet prodávajícího 

Pokud Vám zboží objednané přes e-shop z nějakého důvodu nevyhovuje, máte možnost ho bezplatně vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží musí být vráceno nepoškozené, neopotřebené a v původním obalu. Vzorový formulář naleznete v obchodních podmínkách eshopu. Náklady na přepravu při vrácení zboží hradí kupující.

Jako kupující jste oprávněn uplatnit právo z vady (tj. reklamovat zboží), která se vyskytne u zboží v době dvaceti čtyř měsíců. Zboží zakoupené v e-shopu můžete reklamovat v jakékoliv prodejně Spektra-svítidla a nebo můžete zboží zaslat přepravní službou na naší prodejnu v Dobříši. Náklady na poštovné či přepravu reklamovaného zboží ponesete sami, nicméně pokud uplatníte svou reklamaci neprodleně a v reklamačním řízení se zjistí, že Vaše reklamace je oprávněná, veškeré nutně vynaložené náklady na přepravu či poštovné Vám proplatíme. Vzorový formulář naleznete v obchodních podmínkách eshopu.

Informaci o obchodních podmínkách eshopu naleznete zde.

Bližší informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.